Onet Jesteś Na Bieżąco

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Serwis Zobacz pełną treść zgody na przetwarzanie danych. Luli, fragment, jaki cytujesz odnosi się (przynajmniej ja to rozumiem) do tego, czym może nie mówi się głośno, ale w szczerych rozmowach na forach, czy po prostu po ludzku przy stole, na kawie, z innymi mamami. :) Mianowicie, że karmienie „publicznie” niemowlaka na ławce w parku, czy gdziekolwiek, gdzie zaistnieje potrzeba, wywołuje uśmiech wsparcia, natomiast już karmienie dziecka, które ma kilka lat i je inne pokarmy „PUBLICZNIE” jest dla wielu przekroczeniem pewnych granic. Niestety takie sceny się ogląda i pytanie brzmi: czy to konieczne? tym jest mowa, że w wielu sytuacjach przedłużające się karmienie piersią to problem, bo mamy nie potrafią odmówić i karmią „zawsze i wszędzie”, co dla samych rodziców może jest piękne (i niech takie zostanie), ale dla innych osób, które są świadkiem takiej sceny przypadkiem już niekoniecznie.
- Apel matki Sencowa będzie rozpatrzony, ale nie mogę podać terminu - stwierdził rzecznik Kremla na codziennym briefingu dla prasy. Wskazał także, że "przypadki ułaskawienia na podstawie wniosku matki nie są zapisane w prawie" rosyjskim. Dodał, że apelu Ludmiły Sencowej dowiedział się z publikacji w mediach, i że ta prośba nie jest traktowana jako oficjalny wniosek ułaskawienie.
ojczym znęcał się na de mną psychicznie przez kilka lat. teraz już sie troche to rzadziej zdaża. nie chce z nimi mieszkać. nie mam normalnych warunków do nauki bo musze się ich dzieckiem zajmować. Czemu tu zaglądam? Bo bawią mnie miejsca, gdzie się postuluje tolerancję wobec matczynych wyborów poprzez… krytykę matczynych wyborów. Mam 3 dzieci, środkowe karmione najdłużej całe przedszkole przesiedziało w domu z zatkanym nosem i łagodnymi ale niekończącymi się infekcjami. Najstarszy karmiony krótko - okaz zdrowia jak na razie.
że czyściejsze od nas kotki. blog o motoryzacji : - W ratuszu nie by³ mowy synu. Wracamy - a babcia p³acze. Okaza³ siê, ¿e przysz³a policja. Za³atwili t³umacza na telefon i powiedzieli, ¿e rodzice wiedz±, co oni tu robi±. I zabrali Karolka. i bardzo chcialabym mieszkac z powrotem w Polsce z tata i siostrami. moi rodzice mają te identical prawa co do mnie, tata nie ma odebranych praw rodzicielskich.
Tak naprawdę każda mama ma swój sposób. @profesorgabka Przyjrzyj siê, kto pisa³ wychowywaniu bezstresowym, bo raczej nie ja i nie wiem, czemu do mnie dyskutujesz. Ja tylko Ci zwróci³am uwagê, ¿e prawdopodobnie nie paluchy kto¶ mia³ pogryzione. Na potrzeby wrześniowego wydania magazynu "Twój Styl" Justyna Pochanke udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała wychowaniu córki. Dziennikarka przyznała, że pierwsze lata godzenia pracy w telewizji z opieką nad dzieckiem nie należały do najłatwiejszych.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Onet Jesteś Na Bieżąco”

Leave a Reply

Gravatar