FinansoweBlogi.pl

Be aware: This is a reader weblog. zdrowie stworzyliśmy bloga finansowego, na którym znajdziesz porady dotyczące oszczędzania, recenzje finansowe i informacje ze świata finansów. Rozmawialiśmy” już mailowo, ale i tutaj chciałbym podziękować za uwzględnienie moich blogów - Kontomierza i Metafinansów - w swoim zestawieniu. Dzięki za rating - nie wszystkie miejsca znałem ale sporą część z nich odwiedzam regularnie i nie ma co ukrywać część z tych blogów i oczywiście Twój w dużym stopniu zainspirowały również mnie w zeszłym roku do dołożenia swojej cegiełki w blogosferze - aczkolwiek nie w temacie finansów bezpośrednio.
Dzięki za odwiedzanie mojego bloga i za wymienienie go na liście tych, którym kibicujesz. Oczywiście nie jest to najprostsze zadanie - opłaty, podatki, zarządzanie kwestią najbardziej istotną, jaką są finanse w firmie naprawdę nie należą do spraw, jakie przychodzą każdemu łatwo i to od razu. Na blogu prezentowane są subiektywne, prywatne opinie autorki. Zaczynam od blogów angielskojęzycznych, gdyż były i są one dla mniej nadal największą inspiracją.
Właściwie bez tego blog za bardzo przypominałby papierowy biuletyn. I really enjoy reading your weblog and I stay up for your new updates. Strona używa plików cookies, aby ułatwić korzystanie z bloga. Zapisując się na publication, potwierdzasz, że przeczytałeś i zgadzasz się z postanowieniami polityki prywatności bloga. Zdecydowanie najładniejszy od strony wizualnej blog finansowy.
Można powiedzieć, że jej historia jest podoba do losów Finansowego Siłacza, a więc najpierw praca zawodowa, a potem weblog 😊 Co ciekawe Magda z wykształcenia jest filologiem polskim i logopedą. Wszelkiego rodzaju gazetki i biuletyny firmowe zastępowane są blogami. Really the running a blog is spreading its wings rapidly. Mam nadzieję, że jak będziesz kiedyś tworzył rating blogów pozafinansowych ale bliskich Twojemu spojrzeniu na świat to znajdę się w tym zestawieniu z moim małym światem :-).
Na niektórych z wymienionych niżej blogów niewiele się dzieje od dłuższego czasu, ale mimo to warto je przejrzeć. Przyznam się, że kiedyś chłonąłem jak gąbka wszystkie wpisy na jego blogu, bo pisał w bardzo podobnym stylu i obszarze. Miło mi, że umieściłeś mojego bloga na swojej liście. Dla jasności: to co piszę nie zmienia faktu, że blog Marcina pozostaje w ścisłej czołówce mojego prywatnego rankingu.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “FinansoweBlogi.pl”

Leave a Reply

Gravatar